MZIDIT

Miejski Zarząd Infrastruktury Drogowej i Transportu

Start Przetargi Ogłoszenia Akty publicznoprawne Struktura Organizacyjna Władze MZIDIT Zasady funkcjonowania Do pobrania Elektroniczna Skrzynka Podawcza Obsługa interesantów Oferty pracy Zajęcie pasa drogowego RODO Deklaracja dostępności Rejestr zmian Instrukcja Kontakt

Kontakt


MIEJSKI ZARZĄD INFRASTRUKTURY DROGOWEJ I TRANSPORTU WE WŁOCŁAWKU

ul. Zielna 13/21
87-800 Włocławek

telefon
54 411-64-54

   e-mail: biuro@mzidit.pl

NIP: 8883143333

REGON: 384814038

 

BANK PKO BP SA O/Włoclawek

dochodowy podstawowy: 71 1020 1462 0000 7502 0360 9070

dochodowy z tyt. opłat SPP: 07 1020 5170 0000 1202 0086 3159

dochodowy z tyt. opłat za zajęcie pasa drogowego: 52 1020 5170 0000 1302 0009 1538

dochodowy z tyt. opłat za brak biletu w komunikacji miejskiej MPK Włocławek: 78 1020 1462 0000 7502 0374 5908

 

Godziny urzędowania:
poniedziałek, środa, czwartek - od godz. 7.30 do godz. 15.30
wtorek - od godz. 7.30 do godz. 17.00
piątek - od godz. 7.30 do godz. 14.00

 

 

tel. wew.

adres e-mail

Dyrektor

Jarosław Zdanowski

100

biuro@mzidit.pl

Główny Księgowy

Katarzyna Plisińska

118

kplisinska@mzidit.pl

Radca Prawny

Krzysztof Czerwiński

110

kczerwinski@mzidit.pl

Sekretariat

Sylwia Ziółkowska

100

biuro@mzidit.pl

Stanowisko ds. zamówień publicznych

Joanna Koźmińska

111

jkozminska@mzidit.pl

Wydział Organizacyjno - Administracyjny i Kadr

Lidia Wierzbicka

Joanna Rostkowska

Kinga Kruczyńska

101

120

106

lwierzbicka@mzidit.pl

jrostkowska@mzidit.pl

kkruczynska@mzidit.pl

Wydział Finansowo-Księgowy

Mariola Stachowska

Ewa Snopkowska

Marzena Janicka

Anna Wesołowska

Aneta Wierzbicka

Violetta Przegiętka

113

113

108

107

107

110

mstachowska@mzidit.pl

esnopkowska@mzidit.pl

mjanicka@mzidit.pl

awesolowska@mzidit.pl

awierzbicka@mzidit.pl

vprzegietka@mzidit.pl

Wydział Dróg i Transportu

Referat Administrowania Pasem Drogowym

Joanna Krajewska

Monika Kopczyńska

Elżbieta Przybył

Joanna Osmałek

Tomasz Chodynicki

Janusz Przybyszewski

Maciej Czamara

121

103

103

105

133

122

122

jkrajewska@mzidit.pl

mkopczynska@mzidit.pl

eprzybyl@mzidit.pl

josmalek@mzidit.pl

tchodynicki@mzidit.pl

jprzybyszewski@mzidit.pl

mczamara@mzidit.pl

Referat Utrzymania i Remontów Dróg

Iwona Bielińska

Jan Jastrzębski

Natalia Mazierska

Marta Mirowska

Bartosz Sadowski - Inspektor Nadzoru

Piotr Pawłowski - Inspektor Nadzoru

116

115

115

116

119

119

ibielinska@mzidit.pl

jjastrzebski@mzidit.pl

nmazierska@mzidit.pl

mmirowska@mzidit.pl

bsadowski@mzidit.pl

ppawlowski@mzidit.pl

Referat Transportu i Inżynierii Ruchu

 

 

 

Stanowiska ds. obsługi ITS

 

 

Jolanta Wujkowska

Dariusz Walczak

Aleksandra Studzińska

Paweł Kujawa

Monika Sołtysińska

Damian Koźba

Joanna Złowrocka

Andrzej Lechowicz

125

117

117

104

544269710

544269710

544269710

544269710

jwujkowska@mzidit.pl

dwalczak@mzidit.pl

astudzinska@mzidit.pl

pkujawa@mzidit.pl

its@mzidit.pl

its@mzidit.pl

its@mzidit.pl

alechowicz@mzidit.pl




Informacje o publikacji


WytworzyłZaakceptowałOpublikował
Joanna KoźmińskaJoanna KoźmińskaJoanna Koźmińska
Data publikacjiLicznik odsłonLicznik zmian
13 sierpnia 2020 r. 13:56949748


Rejestr zmian


Data zmianyTyp zmianyUżytkownik
17 października 2021 r. 11:40 Edycja strony Lidia Wierzbicka
5 października 2021 r. 20:44 Edycja strony Lidia Wierzbicka
5 października 2021 r. 20:44 Edycja strony Lidia Wierzbicka
5 października 2021 r. 20:41 Edycja strony Lidia Wierzbicka
5 października 2021 r. 20:40 Edycja strony Lidia Wierzbicka
5 października 2021 r. 20:38 Edycja strony Lidia Wierzbicka
4 sierpnia 2021 r. 10:38 Edycja strony Lidia Wierzbicka
4 sierpnia 2021 r. 10:14 Edycja strony Lidia Wierzbicka
4 sierpnia 2021 r. 10:12 Edycja strony Lidia Wierzbicka
4 sierpnia 2021 r. 10:11 Edycja strony Lidia Wierzbicka
Pokaż więcej