MZIDIT
pomoc

Miejski Zarząd Infrastruktury Drogowej i Transportu

Start Przetargi Ogłoszenia Akty publicznoprawne Struktura Organizacyjna Władze MZIDIT Zasady funkcjonowania Do pobrania Elektroniczna Skrzynka Podawcza Obsługa interesantów Ogłoszenie o naborze, oferty pracy Zajęcie pasa drogowego RODO Kontrole Deklaracja dostępności Rejestr zmian Instrukcja Kontakt

Kontakt


MIEJSKI ZARZĄD INFRASTRUKTURY DROGOWEJ I TRANSPORTU WE WŁOCŁAWKU

ul. Zielna 13/21
87-800 Włocławek

telefon
54 411-64-54

   e-mail: biuro@mzidit.pl

NIP: 8883143333

REGON: 384814038

 

BANK PKO BP SA O/Włoclawek

dochodowy podstawowy: 71 1020 1462 0000 7502 0360 9070

dochodowy z tyt. opłat SPP: 07 1020 5170 0000 1202 0086 3159

dochodowy z tyt. opłat za zajęcie pasa drogowego: 52 1020 5170 0000 1302 0009 1538

dochodowy z tyt. opłat za brak biletu w komunikacji miejskiej MPK Włocławek: 78 1020 1462 0000 7502 0374 5908

 

Godziny urzędowania:
poniedziałek, środa, czwartek - od godz. 7.30 do godz. 15.30
wtorek - od godz. 7.30 do godz. 17.00
piątek - od godz. 7.30 do godz. 14.00

Godziny pracy KASY:

 poniedziałek, wtorek, środa, czwartek - od godz. 8:00 do godz. 14:00

piątek - od godz. 8:00 do godz. 13:00

 

f

 

tel. wew.

adres e-mail

Dyrektor

Jarosław Zdanowski

100

biuro@mzidit.pl

Główny Księgowy

Katarzyna Plisińska

118

kplisinska@mzidit.pl

Radca Prawny

Krzysztof Czerwiński

110

kczerwinski@mzidit.pl

Sekretariat

Sylwia Ziółkowska

100

biuro@mzidit.pl

Stanowisko ds. zamówień publicznych

Joanna Koźmińska

111

jkozminska@mzidit.pl

Wydział Organizacyjno - Administracyjny i Kadr

Lidia Wierzbicka

Joanna Rostkowska

Kinga Kruczyńska

101

120

106

lwierzbicka@mzidit.pl

jrostkowska@mzidit.pl

kkruczynska@mzidit.pl

Wydział Finansowo-Księgowy

Mariola Stachowska

Ewa Snopkowska

Ewelina Ziółkowska

Aneta Wierzbicka

Violetta Przegiętka

Magdalena Falkowska

Dorota Gawrysiak (KASA)

113

113

107

107

110

124

108, 110

mstachowska@mzidit.pl

esnopkowska@mzidit.pl

eziolkowska@mzidit.pl

awierzbicka@mzidit.pl

vprzegietka@mzidit.pl

mfalkowska@mzidit.pl

dgawrysiak@mzidit.pl

Wydział Dróg i Transportu

Referat Administrowania Pasem Drogowym

Joanna Krajewska

Monika Kopczyńska

Agnieszka Ruczewska

Joanna Osmałek

Izabela Haor

Janusz Przybyszewski

Maciej Czamara

121

103

105

133

133

122

122

jkrajewska@mzidit.pl

mkopczynska@mzidit.pl

aruczewska@mzidit.pl

josmalek@mzidit.pl

ihaor@mzidit.pl

jprzybyszewski@mzidit.pl

mczamara@mzidit.pl

Referat Utrzymania i Remontów Dróg

Iwona Bielińska

Jan Jastrzębski

Natalia Mazierska

Marta Mirowska

Marcin Sulkowski

Piotr Pawłowski

Sadowski Bartosz

116

115

115

116

126

109

119

ibielinska@mzidit.pl

jjastrzebski@mzidit.pl

nmazierska@mzidit.pl

mmirowska@mzidit.pl

msulkowski@mzidit.pl

ppawlowski@mzidit.pl

bsadowski@mzidit.pl

Referat Transportu i Inżynierii Ruchu

 

 

 

Stanowiska ds. obsługi ITS

 

 

Jolanta Wujkowska

Dariusz Walczak

Paweł Kujawa

Monika Sołtysińska

Damian Koźba

Joanna Złowocka

Andrzej Lechowicz

125

117

104

544269710

544269710

544269710

544269710

jwujkowska@mzidit.pl

dwalczak@mzidit.pl

pkujawa@mzidit.pl

its@mzidit.pl

its@mzidit.pl

its@mzidit.pl

alechowicz@mzidit.pl




Informacje o publikacji


WytworzyłZaakceptowałOpublikował
Joanna KoźmińskaJoanna KoźmińskaJoanna Koźmińska
Data publikacjiLicznik odsłonLicznik zmian
13 sierpnia 2020 r. 13:562086478


Rejestr zmian


Data zmianyTyp zmianyUżytkownik
30 stycznia 2023 r. 19:17 Edycja strony Lidia Wierzbicka
30 stycznia 2023 r. 19:16 Edycja strony Lidia Wierzbicka
12 stycznia 2023 r. 11:14 Edycja strony Lidia Wierzbicka
12 stycznia 2023 r. 11:12 Edycja strony Lidia Wierzbicka
5 stycznia 2023 r. 20:27 Edycja strony Lidia Wierzbicka
3 stycznia 2023 r. 08:55 Edycja strony Lidia Wierzbicka
3 stycznia 2023 r. 08:53 Edycja strony Lidia Wierzbicka
21 września 2022 r. 07:07 Edycja strony Lidia Wierzbicka
9 sierpnia 2022 r. 07:33 Edycja strony Lidia Wierzbicka
9 sierpnia 2022 r. 07:32 Edycja strony Lidia Wierzbicka
Pokaż więcej