MZIDIT

Miejski Zarząd Infrastruktury Drogowej i Transportu

Kontakt


MIEJSKI ZARZĄD INFRASTRUKTURY DROGOWEJ I TRANSPORTU DROGOWEGO WE WŁOCŁAWKU

ul. Zielna 13/21
87-800 Włocławek

telefon
54 411-64-54

   e-mail: biuro@mzidit.pl

NIP: 8883143333

REGON: 384814038

 

BANK PKO BP SA O/Włoclawek

dochodowy podstawowy: 71 1020 1462 0000 7502 0360 9070

dochodowy z tyt. opłat SPP: 07 1020 5170 0000 1202 0086 3159

dochodowy z tyt. opłat za zajęcie pasa drogowego: 52 1020 5170 0000 1302 0009 1538

 

Godziny urzędowania:
poniedziałek, środa, czwartek - od godz. 7.30 do godz. 15.30
wtorek - od godz. 7.30 do godz. 17.00
piątek - od godz. 7.30 do godz. 14.00

 

 

tel. wew.

adres e-mail

Dyrektor

Jarosław Zdanowski

100

biuro@mzidit.pl

Główny Księgowy

Katarzyna Plisińska

118

kplisinska@mzidit.pl

Radca Prawny

Krzysztof Czerwiński

110

kczerwinski@mzidit.pl

Sekretariat

Sylwia Ziółkowska

100

biuro@mzidit.pl

Wydział Organizacyjno - Administracyjny i Kadr

Lidia Wierzbicka

Joanna Rostkowska

Kinga Kruczyńska

101

120

106

lwierzbicka@mzidit.pl

jrostkowska@mzidit.pl

kkruczynska@mzidit.pl

Wydział Finansowo-Księgowy

Mariola Stachowska

Ewa Snopkowska

Elżbieta Kosseda - Kasa

Anna Wesołowska

Aneta Wierzbicka

113

113

108

107

107

mstachowska@mzidit.pl

esnopkowska@mzidit.pl

ekosseda@mzidit.pl

awesolowska@mzidit.pl

awierzbicka@mzidit.pl

Wydział Dróg i Transportu

Referat Administrowania Pasem Drogowym

Joanna Krajewska

Monika Kopczyńska

Joanna Osmałek

Tomasz Chodynicki

121

103

133

133

jkrajewska@mzidit.pl

mkopczynska@mzidit.pl

josmalek@mzidit.pl

tchodynicki@mzidit.pl

Referat Utrzymania i Remontów Dróg

Iwona Bielińska

Jan Jastrzębski

Natalia Mazierska

Marta Mirowska

Bartosz Sadowski - Inspektor Nadzoru

116

115

115

109

119

ibielinska@mzidit.pl

jjastrzebski@mzidit.pl

nmazierska@mzidit.pl

mmirowska@mzidit.pl

bsadowski@mzidit.pl

Referat Transportu i Inżynierii Ruchu

 

 

Stanowiska ds. obsługi ITS

Jolanta Wujkowska

Dariusz Walczak

Paweł Kujawa

Monika Sołtysińska

Damian Koźba

Andrzej Lechowicz

125

117

104

544269710

544269710

544269710

jwujkowska@mzidit.pl

dwalczak@mzidit.pl

pkujawa@mzidit.pl

its@mzidit.pl

its@mzidit.pl

alechowicz@mzidit.pl




Informacje o publikacji


WytworzyłZaakceptowałOpublikował
Joanna KoźmińskaJoanna KoźmińskaJoanna Koźmińska
Data publikacjiLicznik odsłonLicznik zmian
13 sierpnia 2020 r. 13:56309625


Rejestr zmian


Data zmianyTyp zmianyUżytkownik
30 września 2020 r. 09:10 Edycja strony Lidia Wierzbicka
30 września 2020 r. 09:09 Edycja strony Lidia Wierzbicka
30 września 2020 r. 09:09 Edycja strony Lidia Wierzbicka
30 września 2020 r. 09:09 Edycja strony Lidia Wierzbicka
30 września 2020 r. 09:08 Edycja strony Lidia Wierzbicka
30 września 2020 r. 09:08 Edycja strony Lidia Wierzbicka
30 września 2020 r. 09:07 Edycja strony Lidia Wierzbicka
30 września 2020 r. 09:04 Edycja strony Lidia Wierzbicka
26 września 2020 r. 15:54 Edycja strony Lidia Wierzbicka
26 września 2020 r. 15:52 Edycja strony Lidia Wierzbicka
26 września 2020 r. 15:51 Edycja strony Lidia Wierzbicka
19 czerwca 2020 r. 23:45 Edycja strony Lidia Wierzbicka
19 czerwca 2020 r. 23:44 Edycja strony Lidia Wierzbicka
19 czerwca 2020 r. 23:43 Edycja strony Lidia Wierzbicka
8 czerwca 2020 r. 09:58 Edycja strony Lidia Wierzbicka
14 kwietnia 2020 r. 23:43 Edycja strony Lidia Wierzbicka
14 kwietnia 2020 r. 23:27 Edycja strony Lidia Wierzbicka
14 kwietnia 2020 r. 15:03 Edycja strony Lidia Wierzbicka
19 marca 2020 r. 13:02 Edycja strony Lidia Wierzbicka
19 marca 2020 r. 12:57 Edycja strony Lidia Wierzbicka
19 marca 2020 r. 12:56 Edycja strony Lidia Wierzbicka
19 marca 2020 r. 12:56 Edycja strony Lidia Wierzbicka
17 marca 2020 r. 19:09 Edycja strony Lidia Wierzbicka
17 marca 2020 r. 19:08 Edycja strony Lidia Wierzbicka
16 stycznia 2020 r. 13:33 Dodanie strony Administrator