MZIDIT
pomoc

Miejski Zarząd Infrastruktury Drogowej i Transportu

Start Przetargi Ogłoszenia Akty publicznoprawne Struktura Organizacyjna Władze MZIDIT Zasady funkcjonowania Do pobrania Elektroniczna Skrzynka Podawcza Obsługa interesantów Ogłoszenie o naborze, oferty pracy Sprawozdania finansowe Zajęcie pasa drogowego RODO Kontrole Deklaracja dostępności Rejestr zmian Instrukcja Kontakt

Kontakt


MIEJSKI ZARZĄD INFRASTRUKTURY DROGOWEJ I TRANSPORTU WE WŁOCŁAWKU

ul. Zielna 13/21
87-800 Włocławek

telefon
54 411-64-54

   e-mail: biuro@mzidit.pl

NIP: 8883143333

REGON: 384814038

 

BANK PKO BP SA O/Włoclawek

dochodowy podstawowy: 71 1020 1462 0000 7502 0360 9070

dochodowy z tyt. opłat SPP: 07 1020 5170 0000 1202 0086 3159

dochodowy z tyt. opłat za zajęcie pasa drogowego: 52 1020 5170 0000 1302 0009 1538

dochodowy z tyt. opłat za brak biletu w komunikacji miejskiej MPK Włocławek: 78 1020 1462 0000 7502 0374 5908

 

Godziny urzędowania:
poniedziałek, środa, czwartek - od godz. 7.30 do godz. 15.30
wtorek - od godz. 7.30 do godz. 17.00
piątek - od godz. 7.30 do godz. 14.00

Godziny pracy KASY:

 poniedziałek, wtorek, środa, czwartek - od godz. 8:00 do godz. 14:00

piątek - od godz. 8:00 do godz. 13:00

 

f

 

tel. wew.

adres e-mail

p.o. Dyrektor

Lidia Wierzbicka

100

biuro@mzidit.pl

Główny Księgowy

Katarzyna Plisińska

118

kplisinska@mzidit.pl

Radca Prawny

Krzysztof Czerwiński

110

kczerwinski@mzidit.pl

Sekretariat

Aneta Kwiatkowska

100

biuro@mzidit.pl

Stanowisko ds. zamówień publicznych

Joanna Koźmińska

111

jkozminska@mzidit.pl

Wydział Organizacyjno - Administracyjny i Kadr

 

Joanna Rostkowska

Kinga Kruczyńska

 

120

106

 

jrostkowska@mzidit.pl

kkruczynska@mzidit.pl

Wydział Finansowo-Księgowy

Mariola Stachowska

Ewa Snopkowska

Ewelina Ziółkowska

Aneta Wierzbicka

Violetta Przegiętka

Magdalena Falkowska

Dorota Gawrysiak (KASA)

113

113

107

107

110

124

108, 110

mstachowska@mzidit.pl

esnopkowska@mzidit.pl

eziolkowska@mzidit.pl

awierzbicka@mzidit.pl

vprzegietka@mzidit.pl

mfalkowska@mzidit.pl

dgawrysiak@mzidit.pl

Wydział Dróg i Transportu

Referat Administrowania Pasem Drogowym

Joanna Krajewska

Monika Kopczyńska

Elżbieta Przybył

Agnieszka Ruczewska

Joanna Osmałek

Izabela Haor

Janusz Przybyszewski

Maciej Czamara

121

103

103

105

133

133

122

122

jkrajewska@mzidit.pl

mkopczynska@mzidit.pl

eprzybyl@mzidit.pl

aruczewska@mzidit.pl

josmalek@mzidit.pl

ihaor@mzidit.pl

jprzybyszewski@mzidit.pl

mczamara@mzidit.pl

Referat Utrzymania i Remontów Dróg

Iwona Bielińska

Jan Jastrzębski

Natalia Mazierska

Marta Mirowska

Marcin Sulkowski

Mateusz Piernikowski

Piotr Pawłowski

Sadowski Bartosz

116

115

115

116

126

126

109

119

ibielinska@mzidit.pl

jjastrzebski@mzidit.pl

nmazierska@mzidit.pl

mmirowska@mzidit.pl

msulkowski@mzidit.pl

mpiernikowski@mzidit.pl

ppawlowski@mzidit.pl

bsadowski@mzidit.pl

Referat Transportu i Inżynierii Ruchu

 

 

 

Stanowiska ds. obsługi ITS

 

 

Jolanta Wujkowska

Dariusz Walczak

Aleksandra Studzińska

Paweł Kujawa

Monika Sołtysińska

Damian Koźba

Joanna Złowocka

Andrzej Lechowicz

125

117

117

104

544269710

544269710

544269710

544269710

jwujkowska@mzidit.pl

dwalczak@mzidit.pl

astudzinska@mzidit.pl

pkujawa@mzidit.pl

its@mzidit.pl

its@mzidit.pl

its@mzidit.pl

alechowicz@mzidit.pl




Informacje o publikacji


WytworzyłZaakceptowałOpublikował
Joanna KoźmińskaJoanna KoźmińskaJoanna Koźmińska
Data publikacjiLicznik odsłonLicznik zmian
13 sierpnia 2020 r. 13:563381084


Rejestr zmian


Data zmianyTyp zmianyUżytkownik
4 stycznia 2024 r. 14:16 Edycja strony Lidia Wierzbicka
20 grudnia 2023 r. 14:29 Edycja strony Joanna Rostkowska
27 listopada 2023 r. 11:24 Edycja strony Kinga Kruczyńska
12 maja 2023 r. 14:00 Edycja strony Lidia Wierzbicka
12 maja 2023 r. 13:58 Edycja strony Lidia Wierzbicka
13 lutego 2023 r. 12:36 Edycja strony Lidia Wierzbicka
30 stycznia 2023 r. 19:17 Edycja strony Lidia Wierzbicka
30 stycznia 2023 r. 19:16 Edycja strony Lidia Wierzbicka
12 stycznia 2023 r. 11:14 Edycja strony Lidia Wierzbicka
12 stycznia 2023 r. 11:12 Edycja strony Lidia Wierzbicka
Pokaż więcej